Kde koupit Lenovo telefony

Telefony Lenovo prodává v České republice řada prodejců, avšak jsou mezi nimi rozdíly. Ne všichni jsou schopni nabídnout také po prodeji patřičný servis, který zahrnuje dvouletou záruku, aktualizace firmware s českým jazykem a v neposlední řadě také zajímavou cenu proti konkurenčním telefonům jiných výrobců.

Mobilní telefony Lenovo doporučujeme nakupovat u prodejce Here-Shop.cz

Nákup telefonu Lenovo u Here-Shop.cz má přednost oproti jiným prodejcům v ceně mobilu, jeho v počeštění, poskytování aktualizací v českém jazyce, servis v ČR, 24 měsíců záruka.

Mobily Lenovo není možné servisovat v autorizovaných servisech Lenovo, protože v EU nemají zatím oficiální zastoupení. O servis se má starat prodejce, který mobilní telefony Lenovo prodává!

Jako první v ČR začal telefony Lenovo prodávat Here-Shop.cz začátkem roku 2012. Pro všechny Lenovo telefony poskytuje v ČR servis, 24 měsíční záruku. Here-Shop pro Lenovo telefony vytváří české aktualizace, které jak již název napovídá obsahují plně české menu. tyto aktualizace jsou perfektně odladěné a obsahují a veškeré Google nástroje. Zákazník Here-Shop obdrží pro svůj Lenovo telefon vždy poslední poslední dostupnou aktualizaci. Pro dříve zakoupení telefony poskytuje bezplatné aktualizace.